Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Shadow Blade: Reload

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Shadow Blade: Reload fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Shadow Blade: Reload satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

G2A

26.12₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Aug. 10, 2015
Geliştiren: Dead Mage
Yayıncı: Dead Mage
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Shadow Blade: Reload Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP and up
  • İşlemci: Intel Core Duo or faster
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Dedicated video card recommended
  • Depolama: 900 MB kullanılabilir alan
null

Shadow Blade: Reload Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Shadow Blade: Reload fiyatı:    18.5₺

Şu anki en ucuz Shadow Blade: Reload fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Shadow Blade: Reload İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Shadow Blade: Reload - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Shadow Blade: Reload Özeti

Shadow Blade, ninjaların antik öğretilerinin ve Samuray'ın modern bir manzaraya geçtiği antik öğretilerin olduğu görsel olarak çarpıcı bir dünyada yer alan bir aksiyon platformudur. Tuzaklar ile çöp atılan aşamalarda, yolunuz boyunca düşmanları öldürmek, Gölge bıçağı olan KURO olarak tereddüt etmeden düşmanları öldürün!

Shadow Blade: Reload İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Shadow Blade: Reload fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Shadow Blade: Reload satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!