Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Shatter

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Shatter fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Shatter satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

DurmaPlay

9.99₺

Steam

59.70₺

G2A

71.82₺

Çıkış tarihi: March 16, 2010
Geliştiren: Sidhe
Yayıncı: PikPok
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Shatter Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP SP3 or higher
  • Processor: 2.0 GHz+ single-core or dual-core (any speed)
  • Memory: 512 MB
  • Hard Drive: 250 MB of free space
  • Graphics: 128MB dedicated graphics processor with shader model 2 support (e.g. NVIDIA GeForce FX 5600 or ATi Radeon 9600)
  • Sound: DirectX 9.0c compatible audio card
  • DirectX®: 9.0c
null

Shatter Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Shatter fiyatı:    9.99₺

Şu anki en ucuz Shatter fiyatı:    9.99₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Shatter İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Shatter - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Shatter Özeti

Paramparça, benzersiz katlanmış ve modern hazırlanmış bir üretim yaklaşımıyla tanıdık eylemi birleştiren retro ilham veren bir tuğla kırma oyunudur.

Shatter İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Shatter fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Shatter satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!