Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Shelter 2 Mountains

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Shelter 2 Mountains fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Shelter 2 Mountains satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

G2A

63.93₺

Çıkış tarihi: Aug. 25, 2015
Geliştiren: Might and Delight
Yayıncı:
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Shelter 2 Mountains Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 240 GT or Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 gig)
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Shelter 2 Mountains Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Shelter 2 Mountains fiyatı:    3.0₺

Şu anki en ucuz Shelter 2 Mountains fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Shelter 2 Mountains İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Shelter 2 Mountains - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Shelter 2 Mountains Özeti

Lynx Anne Inna ve yavruları yolculuklarında yeni bir alan keşfeder. Yoğun ovalar ormanların dağın tepelerinin manzaralarına yol açtığı geniş bir dağ manzarası. Ama yalnız değiller. Küçük bir aile, bu yeni dünyadan yayılan avları ve avcıları çıkarmak için hem Wits hem de Çevikliği kullanmalıdır.

Shelter 2 Mountains İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Shelter 2 Mountains fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Shelter 2 Mountains satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!