Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sixtieth Kilometer

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sixtieth Kilometer fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sixtieth Kilometer satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.80₺

G2A

21.39₺

Çıkış tarihi: Aug. 25, 2016
Geliştiren: Talentplace
Yayıncı: KishMish Games
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Sixtieth Kilometer Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP, Vista, 8, 10
  • İşlemci: 1.5 GHz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: Compatible with DirectX 9.0c
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Compatible with DirectX 9.0c
null

Sixtieth Kilometer Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sixtieth Kilometer fiyatı:    1.02₺

Şu anki en ucuz Sixtieth Kilometer fiyatı:    1.8₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sixtieth Kilometer İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sixtieth Kilometer - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sixtieth Kilometer Özeti

Sen trenle çalışacaksın, ancak yolda garip şeyler olur: tren durur, pembe sis dışarıda görünür ve trenden çıkan adam derhal ölür. Ana karakterler, neler olacağı konusunda herhangi bir ipucu olmadan trene kilitlendiği ortaya çıktı ...

Sixtieth Kilometer İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sixtieth Kilometer fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sixtieth Kilometer satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!