Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Skautfold: Usurper

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Skautfold: Usurper fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Skautfold: Usurper satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

46.96₺

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 21, 2018
Geliştiren: Steve Gal
Yayıncı: Pugware
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Skautfold: Usurper Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP Service pack 3
  • İşlemci: 1.2 ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512MB RAM on Desktop, 1GB on certain Laptops.
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: The game produces unreliable performance on Laptops due to integrated video chips, a home computer is recommended. Widescreen capable monitor required.
null

Skautfold: Usurper Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Skautfold: Usurper fiyatı:    46.96₺

Şu anki en ucuz Skautfold: Usurper fiyatı:    46.96₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Skautfold: Usurper İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Skautfold: Usurper - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Skautfold: Usurper Özeti

USurper bir Metroidvanya Action-RPG'dir. Eldritch korkuları, dış dünyadaki kale tarafından serbest bırakılmış olanlarla, işiniz, terörlerinin Londra'yı kurtarmaktır. Yeni & quot; Guard & quot; Yetenekli oyun ve doğruluğu ödüllendiren sistem, büyük yapıyı ortaya çıkarmak ve gizlenen kabusları yenmek.

Skautfold: Usurper İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Skautfold: Usurper fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Skautfold: Usurper satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!