Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Skyborn

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Skyborn fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Skyborn satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

24.00₺

G2A

26.37₺

Çıkış tarihi: Feb. 21, 2014
Geliştiren: Dancing Dragon Games
Yayıncı: Degica
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
599.99₺ 197.99₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Skyborn Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32-bit/64-bit)
  • İşlemci: PC with 800MHz Intel® Pentium® III equivalent or higher processor
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1024x768 or better video resolution in High Color mode
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectSound-compatible sound card
null

Skyborn Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Skyborn fiyatı:    24.0₺

Şu anki en ucuz Skyborn fiyatı:    24.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Skyborn İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Skyborn - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Skyborn Özeti

Kanatlı Skyborn ırkının kuralları altında hayat, bağımsız bir tamirhanenin yıldız tamircisi olan Claret Spencer için çok kötü değil. Hemen hemen her şeyi yamalayabilir ... ama belirli bir Cravat giyen bir müşteri hayatını ters çevirdiğinde, kendisini epik, şehir genelinde bir çatışmaya girdiğini bulur.

Skyborn İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Skyborn fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Skyborn satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!