Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Slain: Back from Hell

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Slain: Back from Hell fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Slain: Back from Hell satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

21.00₺

G2A

28.88₺

HRK

55.72₺

Çıkış tarihi: March 25, 2016
Geliştiren: Steel Mantis
Yayıncı: Digerati
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Slain: Back from Hell Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7 or 8
  • İşlemci: 1.5 Ghz or faster
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Slain: Back from Hell Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Slain: Back from Hell fiyatı:    3.15₺

Şu anki en ucuz Slain: Back from Hell fiyatı:    21.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Slain: Back from Hell İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Slain: Back from Hell - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Slain: Back from Hell Özeti

Slain: Cehennemden geri dönün. Bulmaca elemanları ve Gore Gorore ile ağır metal ilham verici bir arcade savaşı. Çarpıcı görseller ve şimdiye kadar duyduğunuz en metal film müziği eşliğinde gerçek eski okul oyun.

Slain: Back from Hell İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Slain: Back from Hell fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Slain: Back from Hell satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!