Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Slay

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Slay fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Slay satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 25, 2016
Geliştiren: Sean OConnor
Yayıncı: Sean O'Connor
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Slay Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Any
  • Bellek: 80 MB RAM
  • Ekran Kartı: Any
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 20 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
null

Slay Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Slay fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz Slay fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Slay İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Slay - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Slay Özeti

Slay is a turn based strategy game where your goal is to conquer the island by buying men and using them to capture your enemies hexagons. By combining two men you can create a single more powerful man who is able to kill weaker men.

Slay İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Slay fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Slay satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!