Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Snakebird

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Snakebird fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Snakebird satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.00₺

G2A

122.39₺

Çıkış tarihi: May 4, 2015
Geliştiren: Noumenon Games
Yayıncı: Noumenon Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Snakebird Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Shader model 2 capable card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 430 MB kullanılabilir alan
null

Snakebird Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Snakebird fiyatı:    13.0₺

Şu anki en ucuz Snakebird fiyatı:    13.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Snakebird İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Snakebird - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Snakebird Özeti

Bulmacaları, meyve ve bir yılanı bir kuş ile geçiş kavramını iyi bir sebepten hoşlanıyor musunuz? Bu sorulardan en az birinin cevabı evet ise, Snakebird sizin için oyun olabilir. Bir bulmaca oyununun bu headscatcher ile yolunuzu çözün ve yılan kuşlarının açlıklarını gizlemesine yardımcı olun.

Snakebird İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Snakebird fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Snakebird satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!