Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Snuggle Truck

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Snuggle Truck fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Snuggle Truck satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Feb. 3, 2012
Geliştiren: Owlchemy Labs
Yayıncı: Owlchemy Labs
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Snuggle Truck Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP SP2 or later
  • Processor: 1 GHz CPU
  • Memory: 512mb (1gb for Windows Vista or Windows 7)
  • Hard Disk Space: 100mb
  • Video Card: Video card with 64mb of memory
  • DirectX®: 9.0c
  • Sound: DirectX 9.0c-compliant sound card
null

Snuggle Truck Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Snuggle Truck fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Snuggle Truck fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Snuggle Truck İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Snuggle Truck - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Snuggle Truck Özeti

Snuggle kamyonuna hoş geldiniz, en iyi fizik tabanlı indie sürüş oyunu kazanan ödül kazanır. Çılgın hayvanların kargolarını en az zaman içinde zooya teslim ederek kurtararak kaydedin. Kamyonunuzu eğin, bulanıkları yakalayın, armadilloları kullanın ve tepelerde, mağaralarda ve çöllerle yolunuzu roket edin.

Snuggle Truck İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Snuggle Truck fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Snuggle Truck satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!