Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sonny

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sonny fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sonny satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: April 18, 2017
Geliştiren: Krin Juangbhanich
Yayıncı: Armor Games Studios
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Sonny Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: 1.8GHz Processor or higher
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB for VRAM
  • Depolama: 1200 MB kullanılabilir alan
null

Sonny Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sonny fiyatı:    89.7₺

Şu anki en ucuz Sonny fiyatı:    89.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sonny İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sonny - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sonny Özeti

Ölümsüz. Durdurulamaz. Sevgili klasiği tüm yeni içerik ve oyunlarla modern çağlara getiren zorlu, sıra tabanlı bir Indie Sci-Fi Rpg.

Sonny İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sonny fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sonny satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!