Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Soulbringer

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Soulbringer fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Soulbringer satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

18.54₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: June 30, 2000
Geliştiren: Infogames Europe SA
Yayıncı: Funbox Media Ltd
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Cyberpunk 2077
1349.70₺ 219.12₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Soulbringer Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
  • İşlemci: 1.8 GHz Processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 3D graphics card compatible with DirectX 7
  • İlave Notlar: Not Windows 8 Compatible - ATI/AMD compatibility notice: Soulbringer requires graphic card drivers version 12.10 or older.
null

Soulbringer Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Soulbringer fiyatı:    18.54₺

Şu anki en ucuz Soulbringer fiyatı:    18.54₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Soulbringer İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Soulbringer - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Soulbringer Özeti

Thousands of years ago six demon kings, known as the Revenants, ruled the world with an iron fist and bloody swords. Donning the bodies of mortal vassals, they could live in the realms of man forever. The great hero and warlock Harbinger was the only one who could stand up to their power.

Soulbringer İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Soulbringer fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Soulbringer satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!