Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Space Haven

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Space Haven fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Space Haven satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

129.33₺

HRK

150.03₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: May 21, 2020
Geliştiren: Bugbyte Ltd.
Yayıncı: Bugbyte Ltd.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Space Haven Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10/7
  • İşlemci: 1.8 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128MB 3D OpenGL 2.0 Compatible
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Space Haven Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Space Haven fiyatı:    129.33₺

Şu anki en ucuz Space Haven fiyatı:    129.33₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Space Haven İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Space Haven - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Space Haven Özeti

Yeni bir ev arayışı içinde Pagtag Mürettebatınızla birlikte bir uzay yolculuğuna çıkın. Uzay gemileri döşemeleri kiremitle inşa edin, optimum gaz koşulları oluşturun, mürettebatlarının ihtiyaçlarını ve ruh hallerini yönetin, diğer uzay taşımacılığı grupları ile karşılaşın ve bu uzay gemisi koloni simülasyonunda evreni keşfedin.

Space Haven İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Space Haven fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Space Haven satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!