Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

SpaceChem

Güvenilir mağazalardaki en ucuz SpaceChem fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup SpaceChem satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

G2A

98.16₺

HRK

107.53₺

Çıkış tarihi: March 2, 2011
Geliştiren: Zachtronics
Yayıncı: Zachtronics
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.66₺

SpaceChem Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Vista / 7
  • İşlemci: 2.0 GHz İşlemci
  • Bellek: 1GB RAM
  • Sabit Disk Alanı: 300MB
  • Ekran Kartı: frame buffer desteği önerilir
null

SpaceChem Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz SpaceChem fiyatı:    9.25₺

Şu anki en ucuz SpaceChem fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

SpaceChem İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

SpaceChem - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


SpaceChem Özeti

Zachtronics, iddialı bir yeni tasarım tabanlı bulmaca oyunu ile geri döndü. Spacechem için çalışan bir reaktör mühendisinin rolünü üstlenmeye başlayın, ön koloniler için lider kimyasal sentezleyici. Hammaddeleri değerli kimyasal ürünlere dönüştürmek için ayrıntılı fabrikaları oluşturun!

SpaceChem İle İlgili Kullanıcı Yorumları


SpaceChem fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak SpaceChem satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!