Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Spelunky

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Spelunky fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Spelunky satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

24.00₺

Cdkeys

57.12₺

G2A

60.58₺

HRK

62.42₺

Çıkış tarihi: Aug. 8, 2013
Geliştiren: Mossmouth
Yayıncı: Mossmouth
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Spelunky Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.8GHz or equivalent processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 3D graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Xbox 360 controller or other XInput-compatible controller
null

Spelunky Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Spelunky fiyatı:    24.0₺

Şu anki en ucuz Spelunky fiyatı:    24.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Spelunky İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Spelunky - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Spelunky Özeti

Spelunky, her oynadığınızda zorlu yeni bir deneyim sunan randomize seviyelerde bulunan benzersiz bir platformdur. Derin yeraltı yolculuğu ve her türlü canavarlar, tuzaklar ve hazine ile dolu fantastik yerleri keşfedin. Tamamen yıkılabilir ortamlarda gezinirken ve birçok sırrına ustalaşırken eksiksiz bir özgürlüğünüz olacak.

Spelunky İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Spelunky fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Spelunky satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!