Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Splice

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Splice fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Splice satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

22.34₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: June 13, 2012
Geliştiren: Cipher Prime Studios
Yayıncı: Cipher Prime Studios
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Splice Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP SP3 or later
  • Processor: 3.0GHz Pentium4 or 1.2 GHz Core2 Duo
  • Memory: 2GB Ram
  • Hard Disk Space: 250MB
  • Video Card: Shader Model 3 Compatible
null

Splice Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Splice fiyatı:    22.34₺

Şu anki en ucuz Splice fiyatı:    22.34₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Splice İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Splice - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Splice Özeti

Splice deneysel ve sanatsal bir bilinmezdir. Kendinizi mikrobiyal dünyasına daldırın ve eklemeye başlayın! Her seviye ("strand"), birkaç hamlede ("ekler") bir hedef yapıya yeniden düzenlemeniz gerekecek bir dizi hücreden oluşur.

Splice İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Splice fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Splice satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!