Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Star Ruler

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Star Ruler fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Star Ruler satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

15.50₺

G2A

55.49₺

Çıkış tarihi: Sept. 21, 2010
Geliştiren: Blind Mind Studios
Yayıncı: Blind Mind Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺ 95.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺ 84.15₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 37.25₺

Star Ruler Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows XP, Vista, 7
  • Processor: 2.0 GHz w/ SSE2 Support
  • Memory: 256 MB
  • Graphics: 1024x768 minimum resolution, 256 MB memory
  • OpenGL: 2.1
  • Hard Drive: 300MB
  • Sound: Any
null

Star Ruler Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Star Ruler fiyatı:    15.5₺

Şu anki en ucuz Star Ruler fiyatı:    15.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Star Ruler İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Star Ruler - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Star Ruler Özeti

Geniş çizgili bir imparatorluğun komutunu alın ve türlerinizi prosedür olarak oluşturulan bir 3D Galaxy'de (düzleştirici seçeneğiyle), 1 sistemden 10.000'den fazla ürüne kadar olan toplam tükenmeden koruyun! Türlerinizi, her şeyin (bireysel bileşenlerden yıldızlara kendileri içindeki bireysel bileşenlerden) derin ve karmaşık bir savaş sistemi ile kanıtlayın.

Star Ruler İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Star Ruler fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Star Ruler satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!