Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Starcom: Nexus

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Starcom: Nexus fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Starcom: Nexus satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Dec. 12, 2019
Geliştiren: Wx3 Labs
Yayıncı: Wx3 Labs
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Starcom: Nexus Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i5 2.2 GHz+
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB Direct3D 11 Capable video card or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Starcom: Nexus Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Starcom: Nexus fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz Starcom: Nexus fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Starcom: Nexus İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Starcom: Nexus - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Starcom: Nexus Özeti

Aniden bilinmeyen bir galaksiye atılmalı, uzaylılarını keşfetmelisin, savaşmalısın ya da arkadaş olmalısın ve sizi buraya getiren ve eve dönüş yolunu bulabilecek güçlerin gizemini çözmek için küçük bir anket gemisinden güçlü bir Battlecruiser'a dönüştürmelisiniz.

Starcom: Nexus İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Starcom: Nexus fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Starcom: Nexus satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!