Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

StarCrawlers

Güvenilir mağazalardaki en ucuz StarCrawlers fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup StarCrawlers satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

98.41₺

Steam

643.68₺

Çıkış tarihi: May 23, 2017
Geliştiren: Juggernaut Games
Yayıncı: Juggernaut Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

StarCrawlers Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.2Ghz Dual Core
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024mb Dedicated VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

StarCrawlers Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz StarCrawlers fiyatı:    98.41₺

Şu anki en ucuz StarCrawlers fiyatı:    98.41₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

StarCrawlers İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

StarCrawlers - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


StarCrawlers Özeti

StarCrawlers is a modern take on a classic cRPG dungeon crawler set in a gritty spacepunk universe. Build a crew of renegade adventurers on the fringes of space, taking jobs from megacorps to hunt bounties, sabotage rivals and conduct corporate espionage.

StarCrawlers İle İlgili Kullanıcı Yorumları


StarCrawlers fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak StarCrawlers satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!