Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Stardeus

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Stardeus fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Stardeus satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

539.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 12, 2022
Geliştiren: Kodo Linija
Yayıncı: Paradox Arc
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Stardeus Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10
  • Processor: x64 architecture with SSE2 instruction set support, ARM64
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: DirectX 11 or DirectX 12 capable GPUs with Compute Shader support
  • Storage: 1 GB available space
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • Memory: 8 GB RAM

Stardeus Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Stardeus fiyatı:    539.7₺

Şu anki en ucuz Stardeus fiyatı:    539.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Stardeus İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Stardeus - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Stardeus Özeti

Stardeus is a deep colony sim set on a broken starship manned by drones and hibernating human survivors. As the AI, have your drones repair your ship, save your crew and travel the stars in this beautiful simulation.

Stardeus İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Stardeus fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Stardeus satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!