Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Startup Company

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Startup Company fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Startup Company satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.20₺

FoxnGame

24.20₺

G2A

198.10₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: April 10, 2020
Geliştiren: Hovgaard Games
Yayıncı: Hovgaard Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Startup Company Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz Dual Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 570 or similar
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Startup Company Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Startup Company fiyatı:    13.2₺

Şu anki en ucuz Startup Company fiyatı:    13.2₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Startup Company İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Startup Company - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Startup Company Özeti

Startup Company, yeni bir şirketin CEOsu olarak çalışacağın sanal iş simülasyonu oyunudur. Görevin, kendi web siteni oluşturmak ve dünyanın en büyük teknoloji devlerine karşı rekabet etmek!

Startup Company İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Startup Company fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Startup Company satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!