Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

StepX

Güvenilir mağazalardaki en ucuz StepX fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup StepX satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

29.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 26, 2017
Geliştiren: LillyWelland inc.
Yayıncı: Bitlock Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

StepX Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: DualCore CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: any
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: QuadCore CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: any
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan

StepX Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz StepX fiyatı:    29.7₺

Şu anki en ucuz StepX fiyatı:    29.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

StepX İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

StepX - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


StepX Özeti

En popüler müzik oyunu şimdi buharda mevcut. Müzikal fikirlerinizi gerçekleştirmenin en kolay yolu sadece birkaç fare tıklamasıyla birliktedir. Önünüzde, farklı müzik aletleri ile notları olan bir paneldir. Tempoyu, hacmi, tonalitesi ayarlayabilirsiniz. Kreasyonlarınızı içe aktarabilir ve ihraç edebilirsiniz.

StepX İle İlgili Kullanıcı Yorumları


StepX fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak StepX satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!