Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Stick it to The Man!

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Stick it to The Man! fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Stick it to The Man! satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

EpicStore

3.90₺

Steam

15.50₺

G2A

34.34₺

Cdkeys

92.61₺

Çıkış tarihi: Dec. 13, 2013
Geliştiren: Zoink Games
Yayıncı: Ripstone
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 30.80₺

Stick it to The Man! Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or higher
  • İşlemci: Dual-Core 1.6 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon 6310 / ATI Radeon HD 4650 or better
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: sound card
null

Stick it to The Man! Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Stick it to The Man! fiyatı:    3.9₺

Şu anki en ucuz Stick it to The Man! fiyatı:    3.9₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Stick it to The Man! İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Stick it to The Man! - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Stick it to The Man! Özeti

Sağlam testçi Ray, korkunç bir kaza geçirir ve beyninden çıkan dev, pembe bir spaghetti kolla uyanır! Yeni olağanüstü güçleri sayesinde insanların zihnini okuyabilir ve dünyayı değiştirebilir; fakat şu anda işlemediği bir suç nedeniyle aranıyor. Rayin içinde bulunduğu zor durumdan çıkmasına yardım edebilir misin?

Stick it to The Man! İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Stick it to The Man! fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Stick it to The Man! satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!