Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Straima

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Straima fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Straima satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

Çıkış tarihi: Sept. 25, 2015
Geliştiren: Anthony Case
Yayıncı: Caiysware
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺

Straima Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 10
  • İşlemci: 2.4 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Dedicated 1 GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Straima Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Straima fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Straima fiyatı:    10.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Straima İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Straima - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Straima Özeti

Straima, 1-4 oyuncu için şeytani zor bir darbe-pumper platformudur. Birkaç oyun modu, seçilebilir güç ve oyun mutatorlarının yanı sıra, buhar atölyesi desteğine sahip tam özellik düzeyinde bir düzeyde düzenleyici içerir, böylece tuhaf kreasyonlarınızı tuhaf kreasyonlarınızı muazzam neşe için tasarlayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Straima İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Straima fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Straima satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!