Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Subterra

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Subterra fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Subterra satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.00₺

G2A

631.43₺

Çıkış tarihi: Sept. 19, 2017
Geliştiren: Warfare Studios
Yayıncı: Senpai Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Subterra Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 x 768 pixels or higher desktop resolution
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Subterra Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Subterra fiyatı:    1.0₺

Şu anki en ucuz Subterra fiyatı:    1.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Subterra İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Subterra - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Subterra Özeti

Subterra yeraltı dünyasında bir epik 10 saatlik macera. Dünya, ancak bir hafıza ama güçlü bir devordor, kalan her şey üzerinde bir kötülük gölgesi atıyor. Evini geri alabilir misin? Subterra'dan kaçabilir misin?

Subterra İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Subterra fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Subterra satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!