Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sudeki

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sudeki fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sudeki satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

179.70₺

G2A

409.21₺

Çıkış tarihi: March 25, 2005
Geliştiren: Climax Studios
Yayıncı: Climax Group
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Cyberpunk 2077
1349.70₺ 219.12₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Sudeki Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.8GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128MB Pixel Shader 2.0 capable graphics card or better
  • Depolama: 5.6 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible
null

Sudeki Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sudeki fiyatı:    179.7₺

Şu anki en ucuz Sudeki fiyatı:    179.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sudeki İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sudeki - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sudeki Özeti

Sudeki, hafif, gölge ve karanlıkta parçalanmış bir dünya. Kiralık ASUDER, aldatıcı ve ihanetle, topraklar sadece dört birleşmiş kahramanın getirebileceği bir barış için ağlar. Illumina Kalesi'nin Koruyucu Duvarlarının Ötesinde Pastoral, Haddeleme Kırsal, Yine de Sakin Bir Peyzaj, Aklor Kuvvetleri Kırsal Alanı Dönüştürdü ...

Sudeki İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sudeki fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sudeki satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!