Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Super House of Dead Ninjas

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Super House of Dead Ninjas fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Super House of Dead Ninjas satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

23.30₺

Steam

225.08₺

Çıkış tarihi: Feb. 18, 2013
Geliştiren: Megadev
Yayıncı: Adult Swim Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Super House of Dead Ninjas Sistem Gereksinimleri

En Düşük:
  • Bellek:512 MB RAM
  • Sabit Disk:200 MB
Önerilen:
  • Bellek:1024 MB RAM
  • Sabit Disk:200 MB

Super House of Dead Ninjas Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Super House of Dead Ninjas fiyatı:    23.3₺

Şu anki en ucuz Super House of Dead Ninjas fiyatı:    23.3₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Super House of Dead Ninjas İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Super House of Dead Ninjas - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Super House of Dead Ninjas Özeti

Ölü Ninjaların Süper Evi, Roguelite Elements ile bir aksiyon arcade oyunudur. Foe dolu zeminlerden sonra zemini inerken 30 saniyelik bir zamanlayıcıya karşı yarış ve bu ölümcül kulein sırlarının kilidini açmaya çalışın! Korkunç Crimson Ninja olarak oynayın, ölümcül ninja silahları ve saldırılarının bir cephaneliğini korur.

Super House of Dead Ninjas İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Super House of Dead Ninjas fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Super House of Dead Ninjas satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!