Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Super Star Path

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Super Star Path fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Super Star Path satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

51.73₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: June 22, 2015
Geliştiren: DYA Games
Yayıncı: DYA Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Super Star Path Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Dual Core 1.6 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL compatible 256MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 22 MB kullanılabilir alan
null

Super Star Path Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Super Star Path fiyatı:    51.73₺

Şu anki en ucuz Super Star Path fiyatı:    51.73₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Super Star Path İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Super Star Path - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Super Star Path Özeti

Klasik renk maç bulmaca Uzay Shootem UP eylemi buluşuyor! Uzay geminize atlayın, yabancıların ve diğer tehlikelerin büyük dalgalarıyla bir yol açın ve yoğun patron savaşları yüzün!

Super Star Path İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Super Star Path fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Super Star Path satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!