Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sword Daughter

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sword Daughter fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sword Daughter satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

G2A

34.91₺

Çıkış tarihi: Feb. 13, 2015
Geliştiren: Hanabira
Yayıncı: Hanako Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺

Sword Daughter Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 1.2 Ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Sword Daughter Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sword Daughter fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Sword Daughter fiyatı:    10.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sword Daughter İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sword Daughter - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sword Daughter Özeti

Macera için bir yol seçin! Dragons Lair'e gizlice girecek misin yoksa canavara açıkça zorlayacak mısın? İntikam ya da şeref için savaşacak mısın? Elf Romantizm tarafından cazip olacak mısın? Sonsuza dek yeraltına gömülecek misin? Bu Remastered GameBook'ta klasik 1980'lerin fantezisini yeniden yaşayın.

Sword Daughter İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sword Daughter fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sword Daughter satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!