Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sword of Asumi

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sword of Asumi fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sword of Asumi satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

11.85₺

Steam

22.00₺

Çıkış tarihi: Jan. 8, 2015
Geliştiren: Dharker Studio
Yayıncı: Dharker Studios Ltd
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺

Sword of Asumi Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.66 Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX compatible card
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Sword of Asumi Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sword of Asumi fiyatı:    6.6₺

Şu anki en ucuz Sword of Asumi fiyatı:    11.85₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sword of Asumi İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sword of Asumi - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sword of Asumi Özeti

EDO'nun halkı için yeni bir savaşçı olan Asumi'nin rolünü üstlenin. Asumi'nin prestijli bir Samuray akademisi içinden bir isyanın ortaya çıkması gerekir. Şimdi suikastçin, herkesin görmesi için ışıkta yürümek zorundadır.

Sword of Asumi İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sword of Asumi fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sword of Asumi satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!