Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Swords and Soldiers HD

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Swords and Soldiers HD fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Swords and Soldiers HD satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

30.64₺

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 2, 2010
Geliştiren: Ronimo Games
Yayıncı: Ronimo Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Swords and Soldiers HD Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 7/Vista/XP
  • Processor: 1GHz
  • Memory: 256 MB RAM
  • Graphics: 64 MB graphics card
  • Hard Drive: 300 MB
null

Swords and Soldiers HD Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Swords and Soldiers HD fiyatı:    30.64₺

Şu anki en ucuz Swords and Soldiers HD fiyatı:    30.64₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Swords and Soldiers HD İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Swords and Soldiers HD - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Swords and Soldiers HD Özeti

Vikal Vikinglerin, Savunma Azteklerini veya Küresel Arayışlarındaki Global Arayışlarında Global Vikings'in kontrolünü ele geçirirken tarihçeyi yeniden yazın! Kılıçlar ve amp; Askerler, tüm orduyu kontrol etmenizi ve yıkıcı büyülü yetenekleri kullanmanıza izin veren yan kaydırma strateji oyunudur.

Swords and Soldiers HD İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Swords and Soldiers HD fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Swords and Soldiers HD satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!