Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Synergia

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Synergia fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Synergia satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

20.50₺

G2A

67.80₺

Çıkış tarihi: July 27, 2020
Geliştiren: Radi Art
Yayıncı: Top Hat Studios Inc
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Synergia Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280 x 720
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Synergia Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Synergia fiyatı:    20.5₺

Şu anki en ucuz Synergia fiyatı:    20.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Synergia İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Synergia - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Synergia Özeti

Synergia, bir siberpunk gelecekte gerçekleşen bir Yuri Gerginlik görsel romanıdır, güzel bir şekilde eşsiz, canlı bir neon estetiğe sarılır. Dünyanın sonunda, bazen aşk nihai suçtur.

Synergia İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Synergia fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Synergia satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!