Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

SYREN

Güvenilir mağazalardaki en ucuz SYREN fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup SYREN satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 16, 2017
Geliştiren: Hammerhead VR
Yayıncı: Hammerhead VR
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

SYREN Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit or newer
  • İşlemci: Intel Core i5 4590 or greater
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 980 or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
null

SYREN Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz SYREN fiyatı:    599.7₺

Şu anki en ucuz SYREN fiyatı:    599.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

SYREN İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

SYREN - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


SYREN Özeti

Syren, bir labirentin su altı tabanında gezinmek için Wits'inizi kullanmanız gereken yoğun bir hayatta kalma korku oyunudur. Bölüm 1'de, gizli kullanmalısınız ve hayatta kalmak için bulmacaları çözmelisiniz, bölüm 2'de, Sizi takip eden henüzlerin ölümcül sürüsüyle yolunuzu patlatmanız gerekir.

SYREN İle İlgili Kullanıcı Yorumları


SYREN fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak SYREN satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!