Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Take That

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Take That fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Take That satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.20₺

Çıkış tarihi: Aug. 21, 2020
Geliştiren: S.Y. GAMES
Yayıncı: S.Y. GAMES
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Ready or Not
99.00₺

Take That Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: intel i3-2100 / AMD A8-5600ki
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Take That Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Take That fiyatı:    8.2₺

Şu anki en ucuz Take That fiyatı:    8.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Take That İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Take That - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Take That Özeti

Fast-paced Western shooting game, can quickly play the core content even if you only got 10 minutes break. Multiple modes are added to the game to help you kill time when you dont know what to play.

Take That İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Take That fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Take That satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!