Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Talewind

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Talewind fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Talewind satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.60₺

G2A

23.44₺

Çıkış tarihi: Sept. 23, 2016
Geliştiren: WindLimit
Yayıncı: WindLimit
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Talewind Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: Core i3-530 2.93 GHz
  • Bellek: 500 MB RAM
  • Ekran Kartı: 2GB of memory or higher
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan
null

Talewind Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Talewind fiyatı:    1.6₺

Şu anki en ucuz Talewind fiyatı:    1.6₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Talewind İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Talewind - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Talewind Özeti

Talewind is a whimsical platformer where you play as a young boy that is trying to save his village, but dont let its looks fool you, it will challenge even the most experienced platformer veterans. trailer music: bensound.com

Talewind İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Talewind fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Talewind satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!