Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tallowmere

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tallowmere fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tallowmere satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

23.53₺

Steam

29.70₺

Çıkış tarihi: March 3, 2015
Geliştiren: Chris McFarland
Yayıncı: Chris McFarland
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 12

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Tallowmere Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 veya daha yenisi
  • İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı; 32 bit veya 64 bit CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Bütünleşik veya özel GPU; 256 MB RAM; Shader Model 4.0
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 130 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Gemide veya daha iyi
  • İlave Notlar: Klavye (ve isteğe bağlı fare düğmeleri) ile oynayın veya bir denetleyici kullanın. Xbox 360, PS3, PS4 ve Steam Controllers ile başarıyla test edildi. XInput'un bazı durumlarda oyun içi olarak değiştirilmesi gerekebilir.
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Tallowmere Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tallowmere fiyatı:    23.53₺

Şu anki en ucuz Tallowmere fiyatı:    23.53₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tallowmere İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tallowmere - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tallowmere Özeti

Leydi Tallowmere’i şımartın ve roguelikelardan ilhamlı bu 2D indie aksiyon platformerında onun sevgi ve şiddet dolu zindanlarında ne kadar ilerleyebileceğinizi görün. Her oynayışınızda yeni odalar prosedürel olarak baştan hazırlanıyor. Ne kadar ilerleyebilirsin?

Tallowmere İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tallowmere fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tallowmere satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!