Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tangle Tower

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tangle Tower fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tangle Tower satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

314.70₺

G2A

353.30₺

Çıkış tarihi: Oct. 22, 2019
Geliştiren: SFB Games
Yayıncı: SFB Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Tangle Tower Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core i3 or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics
  • Depolama: 550 MB kullanılabilir alan
null

Tangle Tower Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tangle Tower fiyatı:    314.7₺

Şu anki en ucuz Tangle Tower fiyatı:    314.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tangle Tower İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tangle Tower - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tangle Tower Özeti

Tuhaf ve çarpık bir köşkü keşfederek, ilginç ipuçlarını inceleyerek, özgün şüphelileri sorgulayarak ve eşsiz bulmacaları çözerek heyecan verici bir gizemi çöz. Tangle Towerın sırlarını ve gizemlerini ortaya çıkarabilecek misin?

Tangle Tower İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tangle Tower fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tangle Tower satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!