Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tattletail

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tattletail fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tattletail satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

Çıkış tarihi: Dec. 28, 2016
Geliştiren: Waygetter Electronics
Yayıncı: Little Flag Software, LLC
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Tattletail Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card with 512MB of VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Tattletail Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tattletail fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Tattletail fiyatı:    10.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Tattletail İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tattletail - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tattletail Özeti

Noel 1998. Dünyanın en sinir bozucu oyuncağı ortaya çıktı ve seninki senin kutusunda kalmayacak. Bloodthirsty Mama Tattletail'in seni avlamadan önce seni rahatsız etmesini engelleyebilir misin? Hikaye odaklı ilk kişi korku. Yeni DLC dahil!

Tattletail İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tattletail fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tattletail satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!