Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Taxi

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Taxi fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Taxi satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

6.15₺

Steam

10.00₺

G2A

16.16₺

Cdkeys

30.84₺

Çıkış tarihi: Aug. 22, 2014
Geliştiren: Excalibur
Yayıncı: Excalibur Publishing
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Taxi Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Intel 2 GHz or greater
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Dedicated graphics card with 256 MB memory
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Taxi Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Taxi fiyatı:    6.15₺

Şu anki en ucuz Taxi fiyatı:    6.15₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Taxi İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Taxi - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Taxi Özeti

Run your own taxi cab company by hiring drivers, upgrading vehicles and getting behind the wheel to complete fares. Some passengers will even encourage you to break traffic laws to get to their destination quickly, but try to avoid the watchful eye of the police.

Taxi İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Taxi fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Taxi satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!