Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Terraforming Mars

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Terraforming Mars fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Terraforming Mars satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

RandomOyun

63.00₺

HRK

63.18₺

G2A

75.97₺

Cdkeys

149.18₺

Steam

337.78₺

Çıkış tarihi: Oct. 17, 2018
Geliştiren: Asmodee Digital
Yayıncı: Asmodee Digital
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
482.68₺ 149.67₺

Terraforming Mars Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • İşlemci: Dual Core 3.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Terraforming Mars Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Terraforming Mars fiyatı:    63.0₺

Şu anki en ucuz Terraforming Mars fiyatı:    63.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Terraforming Mars İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Terraforming Mars - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Terraforming Mars Özeti

Kırmızı gezegenin evcilleştirilmesi başladı! Şirketler, Mars'ı geniş kaynaklar harcayarak ve sıcaklığı yükseltmek, nefes alabilen bir atmosfer oluşturmak ve su okyanusları yapmak için yaşanabilir bir gezegene dönüştürmek için yarışıyorlar.

Terraforming Mars İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Terraforming Mars fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Terraforming Mars satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!