Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tesla vs Lovecraft

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tesla vs Lovecraft fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tesla vs Lovecraft satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

22.58₺

HRK

25.35₺

Steam

134.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 26, 2018
Geliştiren: 10tons Ltd
Yayıncı: 10tons Ltd
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Tesla vs Lovecraft Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2048 MB RAM
  • Ekran Kartı: SM 3.0+
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Tesla vs Lovecraft Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tesla vs Lovecraft fiyatı:    22.58₺

Şu anki en ucuz Tesla vs Lovecraft fiyatı:    22.58₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tesla vs Lovecraft İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tesla vs Lovecraft - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tesla vs Lovecraft Özeti

TESLA VS LOVECRAFT, Crimsonland ve Neon Chrome'un yaratıcısından yoğun bir yukarıdan aşağıya ikiz çubuk arenada atıcıdır. Tesla-Mech'i güçlendirmek ve lovecraftian kabiliyetlerini korku içinde bir ders vermek için statik enerjiyi kullanmanın Engmatik Mucit Nikola Tesla olarak oynayın!

Tesla vs Lovecraft İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tesla vs Lovecraft fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tesla vs Lovecraft satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!