Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Banner Saga 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Banner Saga 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Banner Saga 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

48.99₺

G2A

68.66₺

HRK

78.78₺

Cdkeys

83.50₺

Voidu

452.82₺

Çıkış tarihi: April 19, 2016
Geliştiren: Stoic
Yayıncı: Versus Evil
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

The Banner Saga 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

The Banner Saga 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Banner Saga 2 fiyatı:    34.24₺

Şu anki en ucuz The Banner Saga 2 fiyatı:    48.99₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Banner Saga 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Banner Saga 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Banner Saga 2 Özeti

Ödüllü macera, Banner Saga 2'de devam ediyor! Bu epik, hikaye tabanlı, rol yapma oyunu, bir kırma dünyasında duygusal yolculuğunu sürdürüyor. Kalın liderlik kararları, kaynakların akıllıca kullanımı ve yetenekli savaş taktikleri, Viking klanlarınızın hayatta kalmasını sağlamak için hayati öneme sahiptir.

The Banner Saga 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Banner Saga 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Banner Saga 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!