Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Banner Saga

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Banner Saga fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Banner Saga satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Cdkeys

57.99₺

G2A

288.60₺

HRK

335.65₺

Steam

749.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 14, 2014
Geliştiren: Stoic
Yayıncı: Versus Evil
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

The Banner Saga Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

The Banner Saga Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Banner Saga fiyatı:    57.99₺

Şu anki en ucuz The Banner Saga fiyatı:    57.99₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Banner Saga İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Banner Saga - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Banner Saga Özeti

Live through an epic role-playing Viking saga where your strategic choices directly affect your personal journey. Make allies as you travel with your caravan across this stunning yet harsh landscape. Carefully choose those who will help fight a new threat that jeopardizes an entire civilization.

The Banner Saga İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Banner Saga fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Banner Saga satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!