Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Beginner's Guide

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Beginner's Guide fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Beginner's Guide satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

104.14₺

Çıkış tarihi: Oct. 1, 2015
Geliştiren: Everything Unlimited Ltd.
Yayıncı: Everything Unlimited Ltd.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

The Beginner's Guide Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card must be 128 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher - *NOT* an Intel Express graphics card).
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible
null

The Beginner's Guide Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Beginner's Guide fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz The Beginner's Guide fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Beginner's Guide İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Beginner's Guide - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Beginner's Guide Özeti

Yeni başlayanlar rehberi, Stanley'in yaratıcısı olan Davey Wreden'den bir anlatıcı video oyunudur. Yaklaşık bir buçuk saat sürer ve geleneksel bir mekanik yoktur, hedef veya hedef yoktur. Bunun yerine, anlamadıkları bir şeyle başa çıkmak için mücadele eden bir kişinin hikayesini anlatıyor.

The Beginner's Guide İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Beginner's Guide fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Beginner's Guide satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!