Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Darkest Tales

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Darkest Tales fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Darkest Tales satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

159.00₺

Çıkış tarihi: Oct. 13, 2022
Geliştiren: Trinity Team
Yayıncı: 101XP
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


The Darkest Tales Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel Core i5
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 960
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 11 GB available space

The Darkest Tales Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Darkest Tales fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz The Darkest Tales fiyatı:    32.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Darkest Tales İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Darkest Tales - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Darkest Tales Özeti

When a nightmare creeps into reality, the only ones that can help are those whose magical powers we’ve believed in since childhood. A brave teddy bear heads to the far side of “happily ever after” to rescue his owner, Alicia.

The Darkest Tales İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Darkest Tales fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Darkest Tales satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!