Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Dig®

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Dig® fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Dig® satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

11.50₺

Cdkeys

25.02₺

G2A

46.71₺

HRK

50.13₺

Çıkış tarihi: Nov. 1, 1995
Geliştiren: LucasArts
Yayıncı: LucasArts
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Red Dead Redem…
299.00₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺

The Dig® Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP veya Vista
  • İşlemci: 2002 dönemine ait herhangi bir PC veya daha iyisi
  • Bellek: 32 MB RAM
  • Ekran Kartı: 2 MB - PCI Ekran Kartı
  • DirectX®: Ses için gereklidir
  • Sabit Disk: 650 MB
  • Ses: 16bit ses kartı
null

The Dig® Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Dig® fiyatı:    11.5₺

Şu anki en ucuz The Dig® fiyatı:    11.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Dig® İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Dig® - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Dig® Özeti

An asteroid the size of a small moon is on a crash course toward Earth. Once the wayward asteroid is nuked into a safe orbit, a trio conducts a routine examination of the rocky surface. What they uncover is anything but routine.

The Dig® İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Dig® fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Dig® satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!