Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Escapists - Alcatraz

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Escapists - Alcatraz fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Escapists - Alcatraz satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

5.40₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: April 2, 2015
Geliştiren: Mouldy Toof Studios
Yayıncı: Team17 Digital Ltd
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

The Escapists - Alcatraz Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 gHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Series
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Windows Compatible Card
  • İlave Notlar: We recommend updating your PC's hardware drivers before playing. If your PC is no longer supported by your manufacturer and your hardware drivers are very old, you may experience difficulty running the game. Please check with your PC manufacturer for more details.
null

The Escapists - Alcatraz Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Escapists - Alcatraz fiyatı:    5.4₺

Şu anki en ucuz The Escapists - Alcatraz fiyatı:    5.4₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Escapists - Alcatraz İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Escapists - Alcatraz - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Escapists - Alcatraz Özeti

Amerika'nın en güçlü hapishanelerinden birinden kaçmaya çalışın. Alcatraz Federal Ceza, kaçışlardan özenle yeniden inşa edilmiştir. Rutin, stratejinizi planlayın ve kendi Alcatraz kaçışınızı uygulayın!

The Escapists - Alcatraz İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Escapists - Alcatraz fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Escapists - Alcatraz satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!