Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Floor is Jelly

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Floor is Jelly fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Floor is Jelly satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

192.87₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: May 30, 2014
Geliştiren: Auren Snyder
Yayıncı: Auren Snyder
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Floor is Jelly Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP, Windows Server 2008, Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise (including 64 bit editions) with Service Pack 2, Windows 7, or Windows 8 Classic
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
  • Bellek: 512 MB RAM
null

The Floor is Jelly Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Floor is Jelly fiyatı:    192.87₺

Şu anki en ucuz The Floor is Jelly fiyatı:    192.87₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Floor is Jelly İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Floor is Jelly - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Floor is Jelly Özeti

Zemin Jelly, soruyu cevaplayan bir oyundur: Ya Dokunduğun her şey Jello'dan yapıldı mı?

The Floor is Jelly İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Floor is Jelly fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Floor is Jelly satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!