Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Last Federation

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Last Federation fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Last Federation satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

32.00₺

G2A

42.15₺

HRK

55.56₺

Cdkeys

58.05₺

Çıkış tarihi: April 19, 2014
Geliştiren: Arcen Games, LLC
Yayıncı: Arcen Games, LLC
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

The Last Federation Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 or later
  • İşlemci: 2.2Ghz CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Screen resolution at least 720px high, and 1024px wide.
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

The Last Federation Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Last Federation fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz The Last Federation fiyatı:    32.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

The Last Federation İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Last Federation - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Last Federation Özeti

AI Savaşı'nın yaratıcılarından: Filo Komutanlığı, tüm güneş sisteminin derin bir simülasyonunda ve milyarların derin bir simülasyonuna sahip olan dönüş tabanlı taktik savaşa sahip tamamen yeni bir Grand Strateji unvanı geliyor. 8 kişiyi birleştirmeye veya yok etmeye kararlı, öldürülen bir yarışın sonuncusun.

The Last Federation İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Last Federation fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Last Federation satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!