Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Last Hex

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Last Hex fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Last Hex satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

25.00₺

Çıkış tarihi: May 10, 2019
Geliştiren: That Indie Studio
Yayıncı: That Indie Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

The Last Hex Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: 1.6ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: VRAM 512MB
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

The Last Hex Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Last Hex fiyatı:    25.0₺

Şu anki en ucuz The Last Hex fiyatı:    25.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

The Last Hex İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Last Hex - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Last Hex Özeti

Ölü ortaya çıkıyor ve sadece onlara karşı dayanabilirsin. Karakterinizi donatın ve eğitin, kartların cephaneliğinizi büyütün, acı çekmelerinde hayatta kalır ve kayıplarla kayıp olan son gösteri için hazırlanın ... Son Hex! Roguelite elemanları ile bir rpg güverte geliştirmeci.

The Last Hex İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Last Hex fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Last Hex satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!